logotyp Kopia Kopia

Rekrutacja uczniów do udziału w Projekcie pn.: „Krok w przyszłość – rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci” współfinansowanego ze środków Fundacji „Fundusz Grantowy dla Płocka” w V edycji konkursu grantowego dla osób indywidualnych oraz grup nieformalnych.

W dniach 27.02.2023r. – 02.03.2023r. odbędzie się rekrutacji uczniów chętnych do udziału w zajęciach koła robotyki w klasach I-III i IV-VIII w ramach Projektu pn.: „Krok w przyszłość – rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci” współfinansowanym ze środków Fundacji „Fundusz Grantowy dla Płocka” w V edycji konkursu grantowego dla osób indywidualnych oraz grup nieformalnych.

O środki finansowe z Fundacji Fundusz Grantowy dla Płocka wystąpiła Rada Rodziców, która w zakresie projektu zakupiła 9 szt. tabletów oraz dwie ładowarki sieciowe do robotów. Zakupiony sprzęt będzie wykorzystywany podczas zajęć z zakresu informatyki z elementami programowania i robotyki dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 im. Druha Wacława Milke
w Płocku.

Zajęcia będą realizowane podczas prowadzonych od września 2022r. kół robotyki w okresie: 03.03.2023 r. – 30.09.2023 r.

Celem projektu jest rozwój kompetencji uczniów w zakresie IT, kreatywności, umiejętności logicznego myślenia, rozwiązywania problemów i współpracy, które będą mogli wykorzystywać w dorosłym życiu.

Zajęcia prowadzone będą w dwóch grupach (kl. I-III, kl.IV-VIII). Każda z grup odbędzie 17 godzin zajęć (razem 34 godziny).

Warunkiem zakwalifikowania ucznia do projektu jest dostarczenie lub wypełnienie w sekretariacie szkoły formularza zgłoszeniowego oraz oświadczeń rodzica/opiekuna prawnego dziecka dostępnych w Regulaminie Rekrutacji (s. 3-6).

Szczegółowe zasady rekrutacji wraz z formularzami dostępne są w załączniku.

Powyższe dokumenty należy złożyć w sekretariacie do dnia 2 marca 2023r.

Zapraszamy!!!

Regulamin Rekrutacji do Projektu z załącznikami