Maj 03 2016 04:58:20

Rodzina 500+

Stowarzyszenie PRZYJAZNA SZKOŁA
Nasza Szkoła jest członkiem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom ''Przyjazna Szkoła'' z siedzibą w Mysłowicach

Realizacje z 1 %

2013 - Ścianka wspinaczkowa na sali gimnastycznej

w każdej szkole

Dla nas każdy uczeń jest ważny

Pobierz bezpłatny program PIT Format 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła, www.ps.org.pl

Dzisiaj jest wtorek 3 Maja 2016.
Imieniny obchodzą : Maria, Mariola, Ireneusz, Antonina, Nina
Konkurs czytelniczy

W dniu 23.04.2016r. odbyło się w Bibliotece dla Dzieci „ Chotomek”

rozstrzygnięcie konkursu międzyszkolnego

„ Czas na czytanie- projekt okładki ulubionej książki”.

Współorganizatorem konkursu była nasza szkoła.

Opłata za obiady

UWAGA

Przypominamy, że od dnia 03.11.2015 istnieje możliwość wpłat należności za obiady przelewem elektronicznym (bankowość internetowa).

Wpłaty należy dokonywać w następujący sposób:

Nazwa:  Rada Rodziców przy SP6 w Płocku

Adres:  1 Maja 11, 09-402 Płock

Nr rach:  49 1020 3974 0000 5202 0297 8773

Bank:  PKO BP Płock

Tytuł:  Opłata za obiady, Imię i nazwisko dziecka, klasa, miesiąc

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na prawidłowe wypełnienie tytułu wpłaty (Nazwisko dziecka i miesiąc). Ułatwi to sprawne zidentyfikowanie osoby wpłacającej.

Opłata za m-c maj wynosi 68,00 zł

ZWIERZAKI-GAZECIAKI termin rozstrzygnięcia konkursu

Informujemy, że uroczyste rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu

"ZWIERZAKI - GAZECIAKI"

pod tegorocznym hasłem "SMOGOZŻERACZ"

odbędzie się w środę, 27 kwietnia 2016r. o godz. 10:00

podczas apelu informacyjnego z okazji Dnia Ziemi.

Smile

Konkurs języka angielskiego pod patronatem Wydawnictwa Oxford University Press

W marcu odbył się w naszej szkole konkurs na pracę plastyczno – językową: słowniczek wielkanocny w języku angielskim „Easter Dictionary". Konkurs dedykowany był dla uczniów klas 1 – 3.

I i II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego klas 6

13 kwietnia w Zespole Szkół nr 1 w Płocku odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych z Płocka i regionu.

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Po raz pierwszy w dniu 05.04.2016r. w naszej szkole obchodziliśmy "Światowy Dzień Świadomości Autyzmu".

W tym dniu wiele budynków w Polsce i na świecie zostało podświetlonych na niebiesko.

Nasza szkoła również postanowiła przyłączyć się do akcji, uczniowie całej szkoły ubrali się na niebiesko, żeby okazać solidarność z dziećmi z autyzmem.

Spotkaliśmy się z dużym zaangażowaniem uczniów.

W każdej klasie została przeprowadzona pogadanka na temat autyzmu, by przybliżyć dzieciom istotę problemu jaki dotyka 1 dziecko na 100.

Zdjęcia możesz zobaczyć w internetowej Galerii tutaj

Podsumowanie WOŚP

Zdjęcia znajdują się w galerii

Turniej Wiedzy o Sporcie i Zdrowiu

18 marca 2016r o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej nr 22 odbył się XI Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Sporcie i Zdrowiu.

Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 4 marca 2016r odbyły się Eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".

Uczeń naszej szkoły Jakub Wojciechowski zajął I miejsce i dostał się na zawody powiatowe które odbyły się 9 marca 2016r w Szkole Podstawowej nr 1.Tutaj poziom był już bardzo wysoki i na 12 miejsc udało się zająć V miejsce.

Konkurs "Życie i twórczość Fryderyka Chopina"

18 marca 2016 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. K. Szymanowskiego w Płocku odbył się Konkurs Wiedzy o Kompozytorach "Życie i twórczość Fryderyka Chopina". Konkurs składał się z trzech części: testu z wiedzy o życiu i twórczości kompozytora, testu znajomości utworów kompozytora i testu znajomości fotografii związanych z kompozytorem. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych oraz szkół artystycznych. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice z klasy VIb - Magdalena Zakrzewska i Klaudia Braun. Magda zdobyła I-sze miejsce. Gratulujemy !!!

Ludzie sukcesu

Za nami kolejny wywiad przeprowadzony w ramach  szkolnych spotkań z ludźmi sukcesu.

Tym razem  31 marca 2016r. gościem  dziennikarzy Zadry Gag@dki była

Mistrzyni Polski we fryzjerstwie Pani Magdalena Motyka.