Wrzesień 30 2014 13:47:22

w każdej szkole

Dla nas każdy uczeń jest ważny

Stowarzyszenie
Nasza Szkoła jest członkiem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom ''Przyjazna Szkoła'' z siedzibą w Mysłowicach

Pobierz bezpłatny program PIT Format 2012!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła, www.ps.org.pl

III Rejonowy Konkurs " JAN PAWEŁ II - JEGO DROGA DO ŚWIĘTOŚCI"
Strona Główna

Celem konkursu jest uczczenie pamięci oraz przybliżenie sylwetki Sługi Bożego Ojca Świetego Jana Pawła II. Przebiega on w dwóch karegoriach: konkurs plastyczny (przeznaczony dla uczniów klas I - III oraz IV- VI) ; konkurs literacki ( klasy IV - VI; dopuszcza się młodsze dzieci, ale organizator nie zapewnia utworzenia oddzielnej kategorii wiekowej)
Prace konkursowe należy dostarczyć do dnia 25 marca 2011r. na adres naszej szkoły. Finał konkursu zostanie przeprowadzony dn. 1 kwietnia 2011r. o godz. 10.00

KONKURS PLASTYCZNY
- technika prac :dowolna
- format: A 3
- każda szkoła moze przesłac 10 prac z każdej kategorii wiekowej
- na odwrocie pracy należy umieścić: imię i nazwisko autora, klasę, adres szkoły, telefon, imię i nazwisko opiekuna.

KONKURS LITERACKI
- forma pracy : wiersz
- autorem moze być tylko jedna osoba
- szkoła przesyła 10 prac
 - na odwrocie pracy należy umieścić takie same informacje jak na pracy plastycznej.