Sierpie 22 2014 07:53:29

w ka盥ej szkole

Dla nas ka盥y ucze jest wa積y

Stowarzyszenie
Nasza Szko豉 jest cz這nkiem Stowarzyszenia Rodzic闚 na Rzecz Pomocy Szko這m ''Przyjazna Szko豉'' z siedzib w Mys這wicach

Pobierz bezp豉tny program PIT Format 2012!
Przeka 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz si wi璚ej na stronie
Stowarzyszenie Przyjazna Szko豉, www.ps.org.pl

Podsumowanie wynik闚 Ligi Przedmiotowej
Strona G堯wna16.06.2010r. w Szkole Podstawowej nr 3 w P這cku odby這 si podsumowanie wynik闚
XVI Edycji Mi璠zyszkolnej Ligi Przedmiotowej.
Osi庵ni璚ia naszej szko造
W kategorii edukacja matematyczna klas drugich II miejsce dru篡nowo zaj窸y dzieci: Monika Dmochowska, Roksana Grabowska, Karolina R騜ycka, Lena Sta鎥o przygotowane przez pani Monik Koz這wsk i p Bo瞠n Bo鎥owsk.
III miejsce dru篡nowo z historii zaj瘭i uczniowie klas sz鏀tych- Anna Garwacka, Micha Niski, Ada D帳rowska, Mateusz Dan. Dru篡n przygotowa豉 p. Dorota Ku幡iewska - nauczyciel historii i j. polskiego.
Laureatem XVI Edycji Ligi Mi璠zyszkolnej z przyrody w klasach czwartych zosta Kamil G瑿ala, kt鏎y zaj掖 III miejsce.Ucze zosta przygotowany przez p. Renat Wypych, nauczyciela przyrody i muzyki.