Lipiec 31 2014 11:24:33

w każdej szkole

Dla nas każdy uczeń jest ważny

Stowarzyszenie
Nasza Szkoła jest członkiem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom ''Przyjazna Szkoła'' z siedzibą w Mysłowicach

Pobierz bezpłatny program PIT Format 2012!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła, www.ps.org.pl

Podsumowanie wyników Ligi Przedmiotowej
Strona Główna16.06.2010r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Płocku odbyło się podsumowanie wyników
XVI Edycji Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej.
Osiągnięcia naszej szkoły
W kategorii edukacja matematyczna klas drugich II miejsce drużynowo zajęły dzieci: Monika Dmochowska, Roksana Grabowska, Karolina Różycka, Lena Stańko przygotowane przez panią Monikę Kozłowską i p Bożenę Bońkowską.
III miejsce drużynowo z historii zajęli uczniowie klas szóstych- Anna Garwacka, Michał Niski, Ada Dąbrowska, Mateusz Dan. Drużynę przygotowała p. Dorota Kuźniewska - nauczyciel historii i j. polskiego.
Laureatem XVI Edycji Ligi Międzyszkolnej z przyrody w klasach czwartych został Kamil Gębala, który zajął III miejsce.Uczeń został przygotowany przez p. Renatę Wypych, nauczyciela przyrody i muzyki.