001

Miło nam poinformować, że Pani Iwona Denst, dyrektor naszej „Szóstki” otrzymała nominację w 17. edycji Plebiscytu „Z Tumskiego Wzgórza” na Wydarzenie Roku 2023 w kategorii „Inicjatywy społeczne i gospodarcze”.

Plebiscyt organizowany jest przez Tygodnik Płocki. To w nim odbyło się spotkanie Kapituły Plebiscytu, która wybrała Jubileusz 100-lecia SP 6 jako wydarzenie ważne dla miasta i godne uwagi. Jak czytamy na stronie organizatora:
    „Wydarzenie łączące kilka pokoleń płocczan, którzy licznie uczestniczyli w jubileuszowych obchodach. Mury płockiej stulatki opuściły tysiące absolwentów. O tym, że jest to szkoła, która pozostaje w sercu i pamięci świadczy także to, że przy szkole działa Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 6 „Nasza Szóstka”. Ta najstarsza i jedna z najbardziej rozpoznawalnych płockich podstawówek. Rozpoczęła działalność w 1923 roku, kiedy to na mocy Dozoru Szkolnego została powołana II Szkoła Powszechna Żeńska. W szkole naukę rozpoczęło wówczas 358 uczennic. Obecnie do „Szóstki” uczęszcza 435 uczniów.”
    Wyboru Wydarzenia Roku 2023 dokonają czytelnicy Tygodnika Płockiego. Głosy na swojego faworyta można oddawać w formie sms lub listownej (wypełnienie kuponu z gazety). Kupony będą drukowane w numerach 20.02, 27.02, 5.03, 12.03, 19.03, 26.03, 2.04, 9.04, 16.04.2024r.

Aby oddać głos należy wysłać SMS o treści ISG.2 na numer 73601 (koszt SMS-a 3,69 zł brutto)

lub wypełnić kupon z wydania Tygodnika Płockiego

i wysłać go do organizatora na adres: Tygodnik Płocki, 09-400 Płock, Stary Rynek 27.

Głosowanie trwa do 22.04.2024r. Każdy czytelnik może wysłać nieograniczoną liczbę kuponów i SMS-ów.

Zachęcamy do oddania głosu i mamy nadzieję, że wszyscy będziemy trzymali mocno kciuki.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie organizatora.